Lisateenused

Olenevalt laste arvust, vanusest ja peopaiga võimalustest, samuti tellitud kava temaatikast ning pikkusest saab peo programmi liita ka erinevaid lisateenuseid. Eraldi teenusena neid tellida ei saa, kuid need saab lisada nii peojuhi kavasse kui ka kombineerida teiste pakutavate teenustega (nt glitter tattoo). 

Õhupallikujundid

Õhupallikujundeid vormitakse pikkadest õhupallidest. Keerutamise tulemusel valmivad vahvad loomad (pingviinid, jänesed, koerad, delfiinid jms) ja teisedki kujundid (mõõgad, võlukepid, vibud jne).

Näomaalingud

Näole või käele – maalingud lisavad üritusele värvilist elevust, sest lapsed muudetakse nende soovi kohaselt erinevateks lustakateks ja kauniteks tegelasteks. Näomaalingute tegemisel on kasutusel ainult nahasõbralikud tooted firmadelt TAG, Diamond FX ja Eulenspiegel ning maalingud on eemaldatavad sooja vee ja seebiga.

Kuivjää maagia

Ca 25-minutiline šõu, kus lusikad laulavad ja näeme (ja mis kõige toredam – saame katsuda) suuri ja väikeseid udumulle.

Disko

Ca 15-20-minutiline tantsude seeria, kus peojuht näitab ette tantsuliigutusi ja tantsib koos lastega

Hiigelmullid

Võimalik vaid välitingimustes kena ilmaga, väike vihm siiski ei sega

Vesitattood

Igale lapsele üks tattoo

Põnevad teaduskatsed

Nt paugutav rakett, laavalamp, muna topsi, silmapettega vurr, lima, ookeanipudel – iga laps saab ise katseid kaasa teha ning midagi kindlasti ka koju kaasa viia

Meisterdused

Teeme koos väikeste näpukestega midagi vahvat, (nt pärg, järjehoidjad, käevõrud, jms)

Kui soovite kindlasti mõnda nimetatud lisateenustest programmis näha, siis andke teada! Lisateenuste hind sõltub paljudest muutujatest (nt laste arv, vajalike vahendite kogus, peopaiga kohapealsed võimalused jms).

KÜSI PAKKUMIST!