Uued koostööpartnerid

See talv on kujunenud Glimmi jaoks ootamatult töiseks, mis on muidugi äärmiselt positiivne. Lisaks sellele, et suhtleme otse klientidega ning käime paljudel erapidudel, teeme alates eelmise aasta lõpust ka koostööd mitme uue mängutoaga.

Detsembri alguses alustasime näomaalingute ja glitter tattoode pakkumist Zelluloosi Batuudikeskuse külastajatele, kes saavad mugavalt omale Batuudikeskuse kodulehel sünnipäeva broneerides valida lisateenused. Seda võimalust kasutatakse päris palju ja nii ongi meie õhtud ja nädalavahetused üpris töised, seevastu saame laadida end sama tihti laste postiivsete emotsioonidega, kui nad oma lemmikkangelase või multika tegelase näole-käele saavad. Eriti populaarseks on sel talvel kujunenud muidugi kõikvõimalikud Frozeni ehk lumekuninganna teemalised maalingud-tätoveeringud.

Detsember oli aga nii viljakas, et alustasime koostööd ka Keilas asuva Hiirekese Mängutoaga, kelle juures on võimalik nüüdsest pidada sünnipäeva glitter tattoodega või õhupalliloomadega. Samuti leidsime uue koostööpartneri Jürist – mudilasklubi KES AIAS.

Seega, kõik pidulised, kes kavatsete pidada oma tähtpäeva just nendes mängutubades, siis kohtume Teiega!