Hakkate planeerima lastele pidu ja pea on mõtetest tühi? Siis kutsuge kohale meie peojuht! Peojuhi teenus sobib erinevas vanuses lastele.

Eelkooliealised lapsed muudab kindlasti rõõmsaks kostümeeritud peojuht, kes mängib ja lõbutseb lastega just nii kaua kui soovite, pakkudes neile huvitavat ja temaatilist meelelahutust. Hetkel on võimalik valida 15 erineva tegelaskuju vahel (tegelaskujudega saad tutvuda siin).

Algkooliealised ja vanemad lapsed eelistavad mõnikord kostümeerimata peojuhti, kes söödab ette huvitavaid võistlusmänge, ülesandeid ja tegevusi, mille peale ise lihtsalt ei tuleks!

Harilikult saabub peojuht Teie üritusele umbes pool tundi kuni tund aega peale peo algust. Olenevalt laste arvust, vanusest ja tellitud kava temaatikast ning pikkusest saab programmi liita ka temaatiliste õhupallikujundite meisterdamise (nt piraatide peol mõõgad, piraadimütsid ja papagoid), väikesed näomaalingud (nt indiaanipeol temaatilised värvilised näomaalingud) või hoopis kuivjää maagia (Elsa, Anna ja piraadi programmides on kuivjää katsed juba sees). Kuid kindlasti ei puudu programmist lõbusad mängud, võistlused, tantsud, palju nalja ja mõni üllatus! Kõik tingimused ja soovid räägime enne pidu kindlasti läbi 🙂

Programm on eestikeelne, kuid eelneval kokkuleppel saab tellida ka venekeelset peojuhti! Programmidega saad tutvuda siin 🙂