Peojuht

Hakkate planeerima lastele pidu ja pea on mõtetest tühi? Või tahaksite hoopis ise rahulikult pidu nautida ja mitte muretseda, et lastel hakkab igav? Siis kutsuge kohale meie peojuht! Peojuhi teenus sobib erinevas vanuses lastele.

Eelkooliealised lapsed muudab kindlasti rõõmsaks kostümeeritud peojuht, kes mängib ja lõbutseb lastega just nii kaua kui soovite, pakkudes neile huvitavat ja eakohast meelelahutust. Tegelaskujusid on pakkuda igale maitsele (vt allpool) 🙂

Algkooliealised ja vanemad lapsed eelistavad mõnikord kostümeerimata peojuhti, kes söödab ette huvitavaid võistlusmänge, ülesandeid ja tegevusi, mille peale ise lihtsalt ei tuleks!

Harilikult saabub peojuht Teie üritusele umbes pool tundi kuni tund aega peale peo algust.  Kindlasti ei puudu programmist lõbusad mängud, võistlused, muusika, palju nalja ja mõni üllatus! Olenevalt laste arvust, vanusest ja peopaiga võimalustest, aga ka tellitud kava temaatikast ning pikkusest saab programmi liita ka erinevaid lisateenuseid. Eelistuste puudumisel koostab peojuht programmi ise.

Programm on eestikeelne, kuid eelneval kokkuleppel saab tellida ka venekeelset peojuhti!

 Kõik tingimused ja soovid räägime enne pidu kindlasti läbi 🙂

Peojuhi teenust saab kombineerida kõikide teiste meie poolt pakutavate teenustega (õhupallimeister, näomaalingud, glitter tattoo).

TEGELASKUJUD:

  • HULL TEADLANE – UUS! (programm sisaldab põnevaid teaduskatseid, mida teeme koos lastega)
  • PIRAAT (programm sisaldab ka katseid kuivjääga)

 

  • FROZEN ELSA (programm sisaldab ka katseid kuivjääga)
  • FROZEN ANNA (programm sisaldab ka katseid kuivjääga)
  • PRINTSESS
  • LUMIVALGEKE