Õhupalliloomad (tegelikult mitte ainult loomad, vaid erinevad lõbusad kujundid) valmivad pikkadest spetsiaalsetest õhupallidest, mis käte vahel sobivasse kujusse keerutatakse. Lastele valmistavad õhupalliloomad alati palju rõõmu ja põnevust, sest piklikud pallid muutuvad nende silme all kutsudeks, lilledeks, mõõkadeks, dinosaurusteks, luikedeks, karudeks ja paljudeks muudeks tegelasteks.

Õhupallimeister on võimalik tellida laste sünnipäevadele või muudele üritustele nii koju, mängutubadesse kui firmaüritustele, kus meisterdame otse külaliste silme all erinevaid kujundeid vastavalt igaühe maitsele ja värvieelistusele.

Teise variandina pakume valmislahendust üritustele, kus tegevusi on niigi piisavalt, kuid sünnipäevalaps sooviks oma sõpru üllatada tänukingitusega, milleks sobivad õhupalliloomad suurepäraselt. Sellisel juhul toimetame vahetult enne sünnipäeva Teieni vajaliku hulga valmismeisterdatud õhupalliloomi, mida siis laps saab sõpradele jagada.

Veidi suurematele lastele pakume ka õhupalliloomade õpitubasid, kus tutvustame kujundite valmistamise põhitõdesid ning proovime meisterdada koos lihtsamaid loomi.

Rõõmsate kohtumisteni värviliste õhupalliloomade seltsis!