Glimm näomaalingute auhinnamäng facebookis

Hiljuti toimus meil facebookis Glimm esimene näomaalingute auhinnamäng. Võitjaid oli meie mängus lausa kaks ning nad saavad kutsuda meid vabalt valitud kuupäevaks enda üritusele järgmise kolme kuu jooksul.

Esimene võitja lunastas enda kingituse juba täna ning käisime ühes Tallinna lõbusas mängutoas kahe lapse sünnipäevapeol laste nägusid ja käsi maalimas. Lapsi oli palju ja kui alguses ei saanud vedama, siis pärast ei saanud pidama (nagu ikka) ja lapsed palusid endale juba teist maalingut, mille nad muidugi ka said. Teine auhinnamängu kingitus läheb töösse arvatavasti jaanuarikuus ja juba veebruari alguses teeme uue mängu:)

Glimm näomaalingute auhinnamängu võit

 

Tegelikult pole see Glimmi jaoks sugugi mitte esimene sünnipäevaüritus, sest juba oktoobri alguses käisin ühe 5-aastase tüdruku peol. Seal läks asi päris lõbusaks, sest kui alguses oli plaanis teha toredaid näomaalinguid vaid lastele, siis lõpuks kujunes sellest tõeline seltskonnalõbustus, minu tooli istusid nii emad kui isad, lastest muidugi rääkimata:) Issidele tegin silma juurde ja kaelale musta värvi stiilseid tätoveeringuid, emadele glamuurseid musti, kuldseid ja hõbedasi ornamente käsivarrele ja muidugi ka lõbusaid loomanägusid näole:) Nalja oli kõigil palju ja lõpuks olid rahul nii lapsed kui vanemad. Aasta pärast ehk kohtun selle seltskonnaga uuesti.

Ja anname ka teada, et kui eetris on parajasti vaikus, siis Glimm ei puhka sugugi seinal jalgu, esiteks tegeleme hetkel pidevalt käesoleva glimm.ee kodulehe uuendamisega (pean endiselt nentima, et see WordPress on ikka päris keeruline ja algajal on sellega omajagu jändamist, samas kohe alla ju ka anda ei tahaks) ja loomulikult tegeleme kõikide teiste vajalike protsessidega, mis kaasnevad ettevõtte käivitamisel. Lisaks katsetan veel ühte projekti – nimelt on mul nüüd kapi otsa varutud suur hunnik värvilisi pikki õhupalle ja üks asjalik õhupallipump. Päris tihti veedan viimasel ajal oma vabu hetki nendesamade õhupallide ja youtube õppevideote seltsis. See on üks ütlemata huvitav ja äge kogemus, aga asja teeb koomiliseks fakt, et ma endiselt kardan õhupallipauku:D Õnneks on need õhupallid tõeliselt elastsed ja pauke käib minimaalselt, aga päris ilma katkiste pallideta ma siiski ei saa:) Eks näis, mis sellest ettevõtmisest tuleb, aga ma loodan, et saame peagi õhupalliloomad oma teenuste hulka arvestada.

Igal juhul aitäh Glimm toetajatele ja sõpradele! Meil on teiega lõbus ja loodetavasti teil meiega ka:)