Glimm lisas tegevusse õhupalliloomad

Nüüd on avardanud Glimm oma tegevusala ka õhupalliloomade näol! Meid on võimalik tellida laste sünnipäevadele või muudele lasteüritustele, kus meisterdame otse laste silme all erinevaid kujundeid värvilistest pikkadest õhupallidest vastavalt igaühe maitsele ja värvieelistusele. Praeguseks pakume võimalust valida lastel 12 erineva kujundi vahel (koer, lill või lillekäevõru, lepatriinukäevõru, liblikas, mõõk, papagoi, luik, dinosaurus, kõrvaklapid, kass, kaelkirjak, ahv), aga püüame oma oskusi pidevalt edasi arendada, et valik laieneks veelgi.

Teise variandina pakume nö valmislahendust üritustele, kus tegevusi on niigi piisavalt, kuid sünnipäevalaps sooviks oma sõpru üllatada tänukingitusega, milleks sobivad õhupalliloomad suurepäraselt. Sellisel juhul toimetame vahetult enne sünnipäeva teieni vajaliku hulga valmismeisterdatud õhupalliloomi, mida siis laps saab sõpradele jagada.

Veidi suurematele lastele pakume ka nö õhupalliloomade õpitubasid, kus tutvustame kujundite valmistamise põhitõdesid ning meisterdame koos lihtsamaid loomi.

Rõõmsate kohtumisteni värviliste õhupalliloomade seltsis!